Dr. Gülden Türkan Galatasaray Rotary Kulübü’nün 2016 Meslek Ödülü’nü aldı.

Galatasaray Rotary Kulübü’nün 2016 Meslek Ödülü Dr. Gülden Türktan’ın oldu.

İş veya meslek hayatında üstün başarı gösteren ve yüksek bir ahlak standardı örneği veren kişi veya kuruluşlara Rotary Kulüplerince sunulan geleneksel “Meslek Ödülleri” kapsamında Galatasaray Rotary Kulübü’nün 2016 Meslek Ödülü Dr. Gülden Türktan’ın oldu.

Galatasaray Rotary Kulübü, “W20 sürecindeki bilinçli ve hedefe yönelik başarılı çalışmaları, zirvenin ülkemizde gerçekleştirilmesine öncülük eden faaliyetleri, bu vesileyle İstanbul ve Türkiye’nin dünya çapında tanıtımına sağladığı katkı” sebebiyle 2016 Meslek Ödülü’nü Dr. Gülden Türktan’ın da katıldığı bir törenle Galatasaray Rotary adına Nilgün Özbudak ve Guvarnör Özcan Albak ile eşi Nur Albak 13 Ocak 2017’de kendisine teslim etti.

Dr. Gülden Türktan, KAGİDER’in kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yanı sıra, IWF Türkiye kurucu üyesi ve G20 ülkelerinde ekonomik büyüme ve iş dünyasına kadın enerjisinin daha fazla katılmasını desteklemeye yönelik faaliyetler düzenlemeyi amaçlayan, 2015 yılında, G20’nin yeni bir açılım grubu olarak, Women 20’inin (W20) Türkiye tarafından kurulması için, diğer G20 ülkelerin iknasınında ardından, Türk Hükümeti’nin yetkilendirme kararı ile W20 Dünya Kurucu Başkanı olarak yetkilendirildi.

Post a comment