Dönem Başkanı Aytül Erçil’in şirketi Vispera “Emerging Market Regions Award 2017” Ödülüne Layık Görüldü.

Pazarlama ve Veri Ölçümleme araştırmaları konusundaki en önemli platformlardan biri olan “8. I-COM Global Zirvesi”, 24-27 Nisan 2017 tarihleri arasında Porto/Portekiz’de gerçekleştirildi. Zirveye davetli olan Fortune 500 şirketleri, global medya ajansları, butik danışmanlık firmaları ve alanlarında gelecek vaat eden startup’lar bilgi paylaşımı ve yeni işbirliği bağlantıları kurma olanağı buldu.

Zirve kapsamında beşincisi düzenlenen I-COM Data Startup Challenge aracılığıyla, pazarlamada akıllı verileri kullanan ve çığır açan yenilikleri ortaya koyan startup’ları potansiyel işbirlikleri için tanıtacak bir platform oluşturulması hedeflenmiştir.
Mart 2017’de, I-COM Data Startup Challenge Jürisi tarafından ilk 10 startup arasında seçilen Vispera, 25 Nisan tarihinde sunum yapmak ve finalde yarışmak üzere Porto’ya davet edilmiştir.

Prof. Dr. Aytül Erçil (Kurucu & CEO) ve Dr. Ceyhun Burak Akgül (Kurucu & CTO) tarafından temsil edilen Vispera, oturum sonunda yapılan izleyici oylamasında %20 oyla birinci seçilmiştir.

Aynı gece gerçekleştirilen gala yemeğinde Vispera, “Emerging Market Regions Award 2017” ödülüne layık görülmüş ve ödül I-COM Başkanı Andreas Cohen tarafından takdim edilmiştir.

Post a comment