ULUSLARARASI KONFERANSLAR

IWF’in Dünya çapında geniş çaplı bir erişimi bulunmakta ve kadın liderliğini dünyanın her yerine yayma sözümüzün sonuna kadar arkasındayız. IWF, eşi benzeri görülmemiş bir programlama sağlar. Dünya liderleri tarafından bugünün ve geleceğin liderleri için tasarlanan IWF programları engelleri aşıp gücün ve nüfuzun zirvelerine tırmanan kadınları ön plana çıkarır.

DÜNYA LİDERLİK KONFERANSLARI

Uluslararası Kadın Forumu tarafından her yıl gerçekleştirilen Dünya Liderlik Konferansları’na dünyanın önde gelen mimarları, savunucuları, katalizörleri ve değişim öncüleri, gelecek yıllarda nasıl yaşayacağımızın, çalışacağımızın, üreteceğimizin ve sağlıklı toplumları nasıl devam ettireceğimizi yeniden planlayan 50’den fazla ülkenin kadınları rağbet gösteriyor. Dünya güç yapısındaki sismik kaymalar modern ekonomileri, yönetimleri ve ortamları yeniden şekillendirdikçe IWF ileri teknoloji konferansları bugünün ve yarının kadın liderlerine, ticaret ortaklıklarına ve hükümetlere istedikleri dünyayı oluşturmaları için yol gösterir.

ULUSLARARASI MİHENK TAŞI KONFERANSLARI

Gelecek için kritik bölgelerde ve pazarlarda her yıl düzenlenen Uluslararası Temel Konferanslar, uluslararası gelişmeleri, ticareti, ekonomiyi, ekolojiyi, projeleri ve insanlığın değerli bir amaca ulaşmak için sürdürdüğü çalışmaların devamlılığını etkileyen konularda derinlemesine bakışa sahip olan liderlerle görüşme imkânı sağlar.

IWF, dünyada kadın liderliğini teşvik etmek için çalışan üyeleri ve liderleri, şirket ortakları ve işbirlikçiler için Fikir Alış Verişlerini ve Küresel Heyetleri desteklemektedir. Üst düzey hükümet yetkilileri ve gelişmiş ya da gelişmekte olan iş dünyasının liderleri arasındaki bu önemli fikir alışverişleri hoşgörü, işbirliği ve daha iyi liderlik oluşturma fırsatı sunar.


YAKLAŞAN ULUSLARARASI ETKİNLİKLER

Stockholm

17-19 Mayıs 2017 Stockholm IWF Mihenk Taşı Konferansı


Houston

25-27 Ekim 2017 Houston, IWF Dünya Liderlik Konferansı


Miami

Ekim 2018 Miami, IWF Dünya Liderlik Konferansı